|
SOA Třeboň, LZK, inv. č. 919 |
|
1931–1941 |
Lesní hospodářský plán polesí Wässerndorf |
|
|
SOA Třeboň, LZK, inv. č. 2394 |
|
1931–1941 |
Mýtební výkaz polesí Nordheim |
|
|
SOA Třeboň, LZK, inv. č. 2396 |
|
1931–1941 |
Mýtební výkaz polesí Schwarzenberg |
|
|
SOA Třeboň, LZK, inv. č. 2398 |
|
1931–1941 |
Mýtební výkaz polesí Wässerndorf |
|
|
SOA Plzeň, Frant. Tachov, inv. č. 131 |
|
1931–1940 |
Amberg - pohled na tržiště; fotografie |
|
|
SOA Plzeň, KS Klatovy, inv. č. 240 |
|
1931 |
Napadení hostinského; pachatelem dělník |
|
|
SOA Plzeň, SP-Dechantsees, inv. č. 3 |
-
Dechantsees
-
Pullenreuth
-
Ústí nad Labem (Aussig an der Elbe)
-
Weiden in der Oberfalz
-
Neusorg
-
Regensburg
|
1931 |
Zastavení provozu kamenolomu v Dechantsees a jednání o prodeji... |
|
|
SOA Plzeň, Plynárna Aš, inv. č. 2 |
|
1931 |
Měsíční provozní zprávy (výkazy) |
|
|
SOA Plzeň, ÚS Schönborn Kout na Šumavě, inv. č. 340 |
|
1931–1932 |
Společnost občanského práva s. r. o. INTORF: písemnosti o německých... |
|
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň 123 |
-
Obvod Plzeň I-vnitřní město
|
1931-1934 oo |
25.Plzeň (O) z let 1931 - 1934 = fol. 1 - 249
Přílohy (16 ks - rozvodové... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary 096 |
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
|
1931-1935 + |
Tom. XI.Matrika je opatřena původní foliací. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Dobřany 67 |
|
1931 + |
Matrika je vedena pro psychiatrickou léčebnu v Dobřanech.
Duplikát... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-sv. Mikuláš 179 |
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
|
1931-1936 oo, ooi |
SMatrika má původní foliaci.
fol. 1 - 299: oddaní
25 nečísl. fol.:... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - okresní úřad 07 |
-
Abertamy (Abertham)
-
Andělská Hora (Engelhaus)
-
Bečov nad Teplou (Petschau)
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Bor (Haid, Merica, Haydt)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Děpoltovice (Tüppelsgrün)
-
Dolní Lomnice (Unter-Lomitz)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Chodov (Chodau)
-
Jáchymov (Joachimsthal, Vallis Joachimi)
-
Jelení (Hirschenstand)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Kraslice (Graslitz)
-
Lesov (Lessau)
-
Maroltov (Marletzgrün)
-
Mezirolí (Sittmesgrün)
-
Nejdek (Neudek)
-
Olšová Vrata (Espenthor)
-
Ostrov (Schlackenwerth)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Pila (Schneidmühl)
-
Počerny (Putschirn)
-
Podlesí (Halmgrün)
-
Radošov (Rodisfort)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Sedlečko (Satteles)
-
Sokolov (Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Stanovice (Donawitz)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
|
1931-1937 oo |
Matrika má původní stránkování. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kraslice - okresní úřad 06 |
-
Bublava (Schwaderbach)
-
Chaloupky (Neuhaus)
-
Jelení (Hirschenstand)
-
Jindřichovice (Heinrichsgrün)
-
Kraslice (Graslitz)
-
Nové Hamry (Neu-Hammer)
-
Přebuz (Frühbuß)
-
Rolava (Sauersack)
-
Rotava (Rothau)
-
Smolná (Pechbach)
-
Stříbrná (Silberbach)
-
Tisová (Eibenberg)
-
Zelená Hora (Grünberg)
|
1931-1938 oo, ooi |
Matrika má původní stránkování.
str. 1 - 264: matrika oddaných pro... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mrákov 17 |
-
Starý Klíčov (Altklitschau, Alt-Klitschau, Starý Kyčov)
|
1931-1938 oo |
Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-okresní úřad 05 |
-
Aš (Asch)
-
Boden (Boden)
-
Dlouhé Mosty (Langenbruck)
-
Dolní Částkov (Unter Schossenreuth, Dolní Schossenreuth)
-
Dolní Lipina (Unter Lindau, Dolní Lindava, Dolní Lindov)
-
Dolní Lomany (Unter Lohma, Dolní Lom)
-
Dolní Žandov (Unter Sandau)
-
Drahov (Trogau)
-
Dřenice (Treunitz)
-
Dubina (Eichelberg)
-
Dvoreček (Höflas)
-
Fluhsberg (Flussberg, Häuser am Flussberg, Flufshaüsl)
-
Franky (Frankenhaus)
-
Františkovy Lázně (Franzensbad)
-
Kopanina (Frauenreuth)
-
Habartov (Habersbirk, Haberspirk)
-
Hartoušov (Hartessenreuth)
-
Hazlov (Haslau)
-
Háje (Gehaag)
-
Horní Částkov (Ober Schossenreuth, Horní Schossenreuth)
-
Horní Lomany (Ober Lohma, Horní Lom)
-
Horní Ves (Oberndorf)
-
Hradiště (Reichersdorf)
-
Hrzín (Hörsin)
-
Hůrka (Riehm)
-
Cheb (Eger)
-
Jesenice (Gassnitz)
-
Jindřichov (Honnersdorf)
-
Kateřina (Katharinadorf)
-
Kraslice (Grasslitz)
-
Křižovatka (Klinghart)
-
Lesná (Wallhof, Walhof, Valhof, Valdov)
-
Libá (Liebenstein, Libštejn)
-
Lipoltov (Lapitzfeld). Lipová (Lindenhau, Lipná)
-
Lomnička (Steingrub)
-
Luby (Schönbach)
-
Mariánské Lázně (Marienbad)
-
Maškov (Matzelbach)
-
Milhostov (Mühlessen)
-
Mostov (Mostau)
-
Mlýnek (Mühlgrün)
-
Mýtinka (Rossenreuth)
-
Nebanice (Nebanitz, Nebaniz)
-
Nejdek (Neudek)
-
Neuengrün (Werthengrün)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Nový Dvůr (Neuhof)
-
Nový Kostel (Neukirchen)
-
Obilná (Kornau, Kornov)
-
Odrava (Kulsam)
-
Okrouhlá (Scheibenreuth)
-
Oldřiš (Ullersgrün)
-
Oloví (Bleistadt)
-
Opatov (Absroth)
-
Palič (Palitz, Paliz, Palice)
-
Plesná (Fleissen)
-
Podhrad (Pograth, Pograt)
-
Pomezí nad Ohří (Mühlbach, Pomezí)
-
Potočiště (Dürnbach)
-
Poustka (Oedt)
-
Salajna (Konradsgrün, Kunrátov)
-
Skalná (Wildstein)
-
Slapany (Schloppenhof, Schlopenhof)
-
Slatina (Schlada)
-
Smrčí (Krondorf)
-
Starý Hrozňatov (Altkinsberg, Starý Kinsberg, Starý Kynšperk)
-
Starý Rybník (Altenteich)
-
Stebnice (Stabnitz, Stabniz, Stabnice)
-
Stodola (Stadl)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šneky (Schnecken)
-
Teplá-město (Tepl Stadt, Tepl Civitas)
-
Tršnice (Tirschnitz)
-
Třebeň (Trebensdorf)…)
|
1931-1939 oo, ooi |
III.Matrika byla nově svázána koncem 20. stol.
Matrika je vedena pro... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Sokolov - okresní úřad 05 |
-
Březová (Prösau)
-
Bukovany (Bukwa)
-
Citice (Zieditz)
-
Čistá (Lauterbach Dorf, Ves Litrbachy)
-
Dasnice (Daßnitz)
-
Dolní Nivy (Unter Neugrün)
-
Dolní Rychnov (Unter-Reichenau)
-
Dvory (Maierhöfen)
-
Habartov (Habersbirk, Haberspirk)
-
Horní Rychnov (Ober-Reichenau)
-
Hory (Horn)
-
Hrádek (Pürgles)
-
Hrušková (Birndorf)
-
Hřebeny (Hartenberg)
-
Chlum Svaté Maří (Marie Kulm)
-
Chranišov (Granesau, Granesava, Hraničov)
-
Jehličná (Grasseth)
-
Kaceřov (Katzengrün)
-
Kamenice (Steinbach, Štampach)
-
Kolová (Kogerau, Kagerava)
-
Kostelní Bříza (Kirchenbirk)
-
Krajková (Gossengrün)
-
Královské Poříčí (Königswerth)
-
Kynšperk nad Ohří (Königsberg)
-
Lesík (Waldl)
-
Libavské Údolí (Liebauthal)
-
Liboc (Leibitsch)
-
Lipnice (Litmitz)
-
Lísková (Haselbach)
-
Lítov (Littengrün)
-
Lomnice (Lanz)
-
Luh nad Svatavou (Werth)
-
Nejdek (Neudek)
-
Oloví (Bleistadt)
-
Pochlovice (Pochlowitz)
-
Sokolov (Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
-
Studenec (Prünles)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šabina (Schaben)
-
Těšovice (Teschwitz)
-
Tisová (Theussau)
-
Týn (Thein)
-
Vítkov (Wudingrün)
-
Vranov (Frohnau)
|
1931-1937 oo |
III.Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Domažlice 95 |
-
Bořice (Borschitz)
-
Domažlice (Taus)
-
Havlovice (Hawlowitz)
-
Chrastavice (Chrastawitz, Chrastowitz, Chrástavice)
-
Nevolice (Newolitz)
-
Nová Pasečnice (Neu-Paschnitz, Neu-Pascheschnitz, Nová Pašešnice, Nová Pažežnice)
-
Petrovice (Petrowitz)
-
Smolov (Smolow)
-
Spáňov (Spanow, Spaňov)
-
Stará Pasečnice (Alt-Paschnitz, Alt-Pascheschnitz, Stará Pašešnice, Stará Pažežnice)
-
Stráž (Hochwartel)
|
1931-1940 oo |
Matrika zahrnuje také lokalitu Rejkovice (Rejkowitz) [osada, Draženov... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - evangelická 16 |
-
Abertamy (Abertham)
-
Albeřice (Alberitz, Klein-Alberitz)
-
Andělská Hora (Engelhaus)
-
Aš (Asch)
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Bochov (Buchau)
-
Boží Dar (Gottesgab, Theodosium)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Dolní Lomnice (Unter-Lomitz)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Horní Žďár (Ober-Brand)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Hřebečná (Hengstererben)
-
Jáchymov (Joachimsthal, Vallis Joachimi)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Kfely (Gfell)
-
Krajková (Gossengrün)
-
Květnová (Permesgrün)
-
Lubenec (Lubenz)
-
Merklín (Merkelsgrün)
-
Nejdek (Neudek)
-
Nivy (Spittengrün)
-
Nová Role (Neu-Rohlau)
-
Nové Stanovice (Neu Donawitz)
-
Oldřiš (Ullersgrün)
-
Olšová Vrata (Espenthor)
-
Ostrov (Schlackenwerth)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Otročín (Landek)
-
Pěčkovice (Peschkowitz)
-
Pila (Schneidmühl)
-
Počerny (Putschirn)
-
Pstruží (Salmthal)
-
Pšov (Schaub)
-
Rosnice (Rossnitz)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Sedlečko (Satteles)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
-
Suchá (Dürnberg)
-
Šemnice (Schömitz)
-
Tašovice (Taschwitz)
-
Teplá-město (Tepl Stadt, Tepl Civitas)
-
Tis u Blatna (Tiss bei Pladen)
-
Toužim (Theusing)
-
Tuhnice (Donitz)
-
Verušičky (Klein-Werscheditz)
-
Všeborovice (Schobrowitz)
-
Žlutice (Luditz, Luticium)
|
1931-1940 oo |
VIV matrice se vyskytují též lokality ze saského příhraničí a z území... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň-západ - českobratrská evangelická 04 |
-
Bezděkovec (Besdiekowetz)
-
Bolevec
-
Čelákovy (Tschelaken)
-
Černice
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolní Bělá (Böhm-Neustadtel)
-
Dolní Sekyřany (Unter-Sekerzan, Untersekerschan, Dolejší Sekyřany)
-
Dvorec (Dworec, Eisenhütte)
-
Hlohovčice (Lohowtschitz)
-
Hradiště
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Chotěšov (Chotieschau)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Kařez (Karez, Karas)
-
Klatovy (Klattau)
-
Klášter (Kloster)
-
Kozolupy (Kozolup, Kosolup)
-
Kožlany (Koschlan, Kozlany)
-
Křimice
-
Ledce (Ledetz)
-
Lhota (Elhotten)
-
Líšina (Lischin, Lišina)
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Líně (Lihn, Lin)
-
Malesice
-
Mantov (Mantow, Mantau)
-
Merklín (Merklin)
-
Měcholupy (Miecholup)
-
Městys Staňkov (Markt Stankau)
-
Mladotice (Mlatz)
-
Mlýnské Struhadlo (Struhadlo, Struhadlo)
-
Nepomuk (Nepomuk)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Novotníky (Nowotnik, Nevotníky)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Osek (Wossek)
-
Oselce (Woseletz)
-
Osobovy (Wosobow, Osobov)
-
Plešnice (Pleschnitz)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Poběžovice (Ronsperg)
-
Podhůří (Podhursch, Podhůř)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Ptenín (Ptenin)
-
Radčice
-
Radnice (Radnitz)
-
Skašov (Skaschow, Skašova Lhota)
-
Soběsuky (Sobiesuk)
-
Stod (Staab, Stodo)
-
Stupno (Stupno)
-
Sulkov
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Tlučná (Tlucna, Tlučna)
-
Třebčice (Trebschitz)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Úherce (Auherzen)
-
Újezd u Plánice (Aujezd, Oujezd)
-
Valcha (Walke, Tuchwalke)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Víska (Dörfel, Výska)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Vojtanov (Voitersreuth)
-
Vranov (Wranov)
-
Vstiš (Stich, Štich)
-
Zahrádka (Sachradka)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
-
Zhůř (Sursch, Zhůře)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Železná Huť
-
Žinkovy (Schinkau)
|
1931-1940 oo |
III.Matrika má původní foliaci.
Matrika obsahuje vložené přílohy. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Pomezí nad Ohří 48 |
|
1931-1939 oo |
VIIMatrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Rybáře 11 |
|
1931-1940 oo, ooi |
VI.Matrika má původní foliaci
fol. 1 - 200: oddaní
24 nečíslovaných... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kraslice 185 |
|
1931-1941 +, +i |
XXVIMatrika má původní foliaci.
fol. 1 - 200: zemřelí
25 nečísl. folií:... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Staňkov 44 |
-
Čermná (Tschirm)
-
Dolní Kamenice (Unter Kamenzen)
-
Hlohová (Lohowa)
-
Hlohovčice (Lohowtschitz)
-
Horní Kamenice (Ober Kamenzen)
-
Krchleby (Skrchleby, Škrchleby)
-
Křenovy (Kschenowa, Křenov, Křenova, Křenové)
-
Městys Staňkov (Markt Stankau)
-
Ohučov (Autschowa)
-
Puclice (Pustlitz)
-
Ves Staňkov (Dorf Stankau, Staňkov)
-
Vránov (Franowa, Vraňov, Vráňov)
|
1931-1942 oo |
VIII.Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Klatovy - okresní úřad 08 |
-
Beňovy (Benhof)
-
Bezděkov (Bezdiekau)
-
Běhařov (Wihorzan)
-
Běšiny (Beschin)
-
Bíluky (Bíluk, Běluky)
-
Bolešiny (Bolleschin)
-
Boříkovy (Bořikau)
-
Brtí (Brty)
-
Buršice (Burschitz)
-
Bystré (Bistry, Bystrá, Bystrý)
-
Bystřice nad Úhlavou (Bistritz an der Angel, Bystritz)
-
Čachrov (Čachrau)
-
Černovec (Černoves)
-
Číhaň (Čihaň, Cihau)
-
Dehtín (Dechtin, Dechtín)
-
Dolany (Dollan)
-
Dolní Lhota (Unter Lhota, Marmalova Lhota)
-
Domažličky (Domažlitzl)
-
Drslavice (Drslawic)
-
Dubová Lhota (Aichen)
-
Habartice (Habartitz)
-
Horní Lukavice (Ober-Lukawitz)
-
Hořákov (Hořakow)
-
Chlístov (Chlistau)
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Chocomyšl (Kocomyšl, Kotzomischel)
-
Chudenice (Chudenitz)
-
Janovice nad Úhlavou (Janowitz)
-
Javoří (Jawoří, Javoříčko)
-
Ježovy (Ježow)
-
Jindřichovice (Jindřichowitz)
-
Kal (Gall)
-
Klatovy (Klattau)
-
Klášter (Kloster)
-
Klenová (Klenau, Klenové)
-
Kocourov (Kotzaurow)
-
Kokšín (Kokschin)
-
Kolinec (Kolinetz, Kolínec)
-
Kosmáčov
-
Kovčín (Kowcin, Kozčín)
-
Kozí (Kuzau)
-
Kramolín (Kramolin)
-
Kroměždice (Kromezlitz)
-
Krutěnice (Krutenitz)
-
Křenice (Krenitz)
-
Křištín (Krischtin)
-
Kvasetice (Kwasetitz)
-
Kydliny (Kidlin)
-
Lažánky
-
Lhovice (Elhowic)
-
Lhůta (Lhutta, Marmalova Lhota)
-
Libákovice (Libaken)
-
Lišice (Lischitz, Lišce)
-
Luby (Lub)
-
Lučice (Lutschitz)
-
Lukoviště (Lukowischt)
-
Lužany (Luschan)
-
Makov (Makow)
-
Malá Víska (Malloweska, Maloveska)
-
Malechov (Mallechau)
-
Malonice (Malonitz, Mallonitz)
-
Merklín (Merklin)
-
Měcholupy (Mecholup)
-
Miletice (Miletitz)
-
Myslív (Mysliw, Misliw, Mislív)
-
Mladice (Klementice, Klementitz)
-
Mlýnec (Mlinetz)
-
Mochtín (Mochtin)
-
Myslovice (Mislowitz)
-
Nehodív (Nehodiw, Nehodívo)
-
Nekvasovy (Nekwasow, Nakvasov)
-
Nepomuk
-
Neprochovy (Neprachow, Neprachov)
-
Neurazy (Neuras)
-
Neznašovy (Nesnaschau)
-
Němčice (Niemschitz)
-
Nicov (Nitzau)
-
Novákovice (Nowakowitz)
-
Nýrsko (Neuern)
-
Obytce (Obitz)
-
Ondřejovice (Ondřejowitz, Ondřovice)
-
Oplot (Amplatz, Oplat)
-
Ostřetice (Wostřetitz, Vostřetice)
-
Otín (Wottin, Votín)
-
Pečetín (Petschetin)
-
Petrovičky (Klein Petrowitzl)
-
Pihovice
-
Plánice (Planitz)
-
Plánička (Planicka, Pláničky)
-
Poleň (Markt Pollin)
-
Předslav (Předslaw, Předslava)
-
Přeštice (Pschestitz, Přeštice)
-
Příchovice (Pschichowitz)
-
Pušperk
-
Radinovy (Radinau)
-
Rohozno (Rohozna, Rohožno, Rohozna, Rohožna)
-
Rovná (Ruwna, Růvná)
-
Rudoltice (Hrdoltitz)
-
Řakom (Rzakom)
-
Slatina (Slattina)
-
Slavíkovice (Slawikau, Slavíkov)
-
Soběkury (Sobiekur)
-
Sobětice (Sobetitz)
-
Soustov (Saustowa)
-
Spůle (Spula)
-
Srbice (Srbitz)
-
Srby (Sirb)
-
Strážov (Drosau)
-
Struhadlo (Struhadl)
-
Střeziměř (Strezmeř, Střezměř)
-
Stříbrné Hory (Silberberg, Stříbrné Hory též Nalžovské Hory)
-
Střítež (Střiterz)
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Svrčovec (Svrševes, Svrčeves, Grillendorf)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Švihov (Schwihau)
-
Tajanov (Tajanow, Tajanov u Klatov)
-
Těchonice (Techonitz)
-
Těšetiny (Teschetin)
-
Točník (Točnik)
-
Tručí (Trutsch, Truč)
-
Třebýcinka (Klein Strebecin)
-
Tupadly (Tupadla, Tupadl)
-
Tužice (Tuzitz)
-
Tvrdoslav (Droslau, Tvrdoslaw)
-
Týnec (Teinizel)
-
Ujčín (Oučín)
-
Úborsko (Auborsko)
-
Újezdec (Oujezdec)
-
Úloh (Auloch, Ouloh)
-
Ústaleč (Austaletz, Oustaleč)
-
Veselí (Wessely)
-
Věckovice (Wickowitz)
-
Viteň (Witten)
-
Vítkovice (Witkowitz)
-
Vracov (Wraczowy)
-
Vrhaveč (Wrhawetsch)
-
Zavlekov (Zamlekau)
-
Zborovy (Zborow, Zborov)
-
Zbyslav (Zbyslaw, Zbislav)
-
Zdebořice (Stoboritz, Stobořice)
-
Zdeslav (Zdaslav, Zdaslaw)
-
Zelená Lhota (Grün)
-
Železná Ruda (Markt Eisenstein)
-
Čínov (Wiederkomm, Wiederkum,Vídrkum)
-
Komošín
|
1931-1943 oo |
III.Matrika má původní foliaci.
Němčina od roku 1942.
V letech 1942 -... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kynšperk nad Ohří 109 |
-
Kynšperk nad Ohří (Königsberg)
|
1931-1943 oo,ooi |
IX.Matrika má původní foliaci.
fol. 1 - 201: oddaní
24 fol.: index |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kralovice - okresní úřad 09 |
-
Bezvěrov (Bernklau, Bärenklau)
-
Dolní Bělá (Böhm-Neustadtel)
-
Dražeň (Dražen, Dražna, Draschen)
-
Hvozd (Fosslau)
-
Jalovčiny
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Korýtka (Korejtka, Korejtek, Koreitko)
-
Krašovice (Kraschowitz)
-
Lešovice (Leschowitz)
-
Líté (Littau, Litta, Lité, Litý)
-
Lomnička (Lomnitschka, Lomička)
-
Loza (Losa, Losen)
-
Manětín (Manetin)
-
Mrtník (Mrtnik, Mettnig, Mrtníky)
-
Nový Dvůr (Neuhof)
-
Ondřejov (Ondrzejow)
-
Osojno
-
Rybnice (Rybnitz)
-
Spankov (Špánkov, Spankowa, Spankau)
-
Trnová (Trnowa, Tirnau)
-
Újezd (Aujezdl, Aujest)
|
1931-1938 ooi |
Index slouží částečně k matrice Okresní úřad Kralovice 5. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Zakšov 16 |
|
1931-1946 oo, ooi |
IV.
ANěmčina; 1946 čeština.
Matrika má původní foliaci.
Fol. 1-18: oddaní... |
> |
|
SOkA Domažlice, OÚ Domažlice, I, katalogové číslo 313 |
|
1931 |
Zpráva okresního četnického velitelství o ozbrojování civilního... |
|
|
SOkA Domažlice, OÚ Domažlice, I, katalogové číslo 323 |
|
1931 |
Zpráva okresního úřadu o pohraničním projevu uspořádaném nacionálně... |
|
|
SOkA Domažlice, OÚ Domažlice, I, katalogové číslo 333 |
-
Česká Kubice (Böhmisch Kubitzen)
-
Furth im Wald
|
1931 |
Hlášení četnické stanice v České Kubici, že německé úřady nečinily v... |
|
|
SOkA Domažlice, OÚ Domažlice, I, katalogové číslo 344 |
|
1931 |
Německé úřady požadují poplatek 5 marek za povolení docházky českých... |
|
Domažlice (státní archiv) |
Kronika obecné a měšťanské školy |
|
1931–1939 |
|
> |
Domažlice (státní archiv) |
Kronika zpěváckého spolku |
|
1931–1938 |
|
> |
Domažlice (státní archiv) |
Kronika obce |
|
1931–2013 |
|
> |
Domažlice (státní archiv) |
Ratsprotokoll |
-
Klenčí pod Čerchovem (Klentsch)
|
1931–1939 |
Zápisy ze schůzí městského zastupitelstva |
> |
Domažlice (státní archiv) |
Ratsprotokoll |
|
1931–1937 |
Zápisy ze schůzí obecní rady Městyse Staňkova |
> |
Domažlice (státní archiv) |
Ratsprotokoll |
|
1931–1932 |
Zápisy ze schůzí městské rady |
> |
|
SOkA Cheb, RA Schusterů - Cheb, inv. č. 22 |
|
1931–1942 |
Osobní korespondence se soukromými osobami |
|